1. Komunikat Księdza Arcybiskupa …
 2. Msze św. odprawiane są dziś według zwykłego porządku w ciągu roku o godz.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 19:30. O godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dziś obchodzimy rocznicę poświęcenia naszej świątyni. Dziękujemy Bogu za nasz kościół, który jest domem Boga i miejscem modlitwy. Z wdzięcznością wspominamy tych, którzy przyczynili się do jej powstania, składając ofiary pieniężne i ofiarowując swoją pracę. Prosimy też o błogosławieństwo Boże dla tych, którzy teraz troszczą się o piękno świątyni i sprawowanej liturgii.
 4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada w środę Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu będzie sprawowana o godz. 18.00 Msza św. w intencji Pana Organisty, który obchodzi swoje imieniny. Życzymy P. Tadeuszowi wszelkich łask Bożych w posłudze organisty i w codziennym życiu. Szczęść Boże.
 5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane według zwykłego porządku niedzielnego. Msza św. na cmentarzu o godz. 12.00.
 6. Uroczystością Wszystkich Świętych rozpoczynamy listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Za poleconych w wypominkach modlić się będziemy codziennie przez cały miesiąc listopad podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. Za polecanych w wypominkach rocznych, półrocznych i kwartalnych modlimy się w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8.30. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  
 7. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych które miało odbyć się w piątek
  o godz. 19.15. w kościele, zostało odwołane.
 8. Dobiega końca październik, stąd składamy podziękowanie za udział w nabożeństwie różańcowym, szczególnie tym, którzy przyprowadzali tutaj swoje dzieci czy wnuki.  Dziękujemy także za codzienne prowadzenie różańca w kościele oraz za modlitwę
  w rodzinach. Prosimy, aby dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym
  przyniosły w czwartek plansze - podpisane imieniem i nazwiskiem (z wklejonymi obrazkami). W piątek zostaną dzieciom rozdane symboliczne nagrody.
 9. One tęsknią za miłością, ale nie czują się jej godne – pisze o Dorosłych Dzieciach Alkoholików w dzisiejszej Niedzieli Rafał Porzeziński, trener terapii uzależnień. Gość Niedzielny mówiąc o mocy zaufania Bogu, stwierdza, że Opatrzności się ufa a nie wystawia się jej na próbę.  Serdecznie polecamy także inne tytuły prasy katolickiej.
 10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Henryk Domański. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy opieki Maryi Matki Kościoła oraz wstawiennictwa Wszystkich Świętych, także św. Barbary – patronki naszej parafii. Wszystkim na nowy tydzień życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE!
 12. Pomódlmy się jeszcze o ustanie epidemii (Suplikacje).