PONIEDZIAŁEK – 7.02.2022r.
7.00 – Za śp. Henrykę Wedler w 3 rocznicę śmierci i Czesława
7.00 – Za śp. Marka Owsik – od teściów Pędziwiatr
7.00 – Za śp. Kazimierza Rawskiego – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Janinę Kobędza w 10 rocznicę śmierci
7.30 – Za śp. Daromina Paulińskiego – od uczestników pogrzebu
18.00 – W intencji Marty z okazji 31 rocznicy urodzin, z podziękowaniem Bogu za otrzymane
łaski, z prośbą o opiekę Matki Bożej
18.00 – Za śp. Łukasza Mik
18.00 – Za śp. Andrzeja Grobel – od sąsiadów z kl. 4
18.00 – Za śp. Mariannę Rydelin – od syna Kazimierza z żoną i wnuczek z rodzinami
WTOREK – 8.02.2022r.
7.00 – Za śp. Marylę Ociepa – od rodziny Kapiczyńskich z Dębiny
7.00 – Za śp. Kazimierza Rawskiego – od siostry Zosi z rodziną
7.00 – Za śp. Henryka Lipińskiego – od sąsiadów z bl. 306, kl. 11
7.30 – Za śp. Filipa Stawskiego – od uczestników pogrzebu
7.30 – Za śp. Alicję, Kazimierza, Marka Krzaczyńskich
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wspólnoty „Wojownicy
Maryi”
18.00 – Za śp. Łukasza Mik
18.00 – Za śp. Krzysztofa Więcławskiego – od pracowników przychodni MEGAMED
18.00 – Za śp. Mariannę Stępień – od uczestników pogrzebu
18.00 – Za śp. Jerzego Obrębskiego – od córki Agnieszki z rodziną
ŚRODA – 9.02.2022r.
7.00 – O świętość kapłanów
7.00 – Za śp. Annę Kokoszka – od Joli i Artura Szelka
7.00 – Za śp. Filipa Stawskiego – od wujka Rafała z rodziną
7.00 – Za śp. Krystynę Piecuch – od uczestników pogrzebu
7.30 – Za śp. Jerzego Obrębskiego – od Renaty i Adama Kłucjaszów
18.00 – W intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych
18.00 – Za śp. Łukasza Mik
18.00 – Za śp. Łukasza Kałka – od kuzynów i kuzynek
18.00 – Za śp. Ewę Kołodziejczak w rocznicę śmierci
CZWARTEK – 10.02.2022r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Paulinki z okazji 3 rocznicy urodzin
7.00 – Za śp. Łukasza Mik
7.00 – Za śp. Zofię Malak – od męża Bogusława
7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Limiera
7.30 – Za śp. Jerzego Obrębskiego – od Tadeusza Ozgi z rodziną
18.00 – Za śp. Wiesława Rychtę – od Beaty z rodziną
18.00 – Za śp. Marylę Ociepa – od rodziny Bednarków
18.00 – Za śp. Reginę, Tadeusza Łach, Tadeusza, Czesława Halko
18.00 – Za śp. Stanisławę, Antoniego i Stanisława – od rodziny
PIĄTEK – 11.02.2022r.
7.00 – Za śp. Mariannę Stępień – od chrześniaka Arkadiusza z żoną i córeczką
7.00 – Za śp. Marię Zochniak – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Halinę Sielską – od sąsiadów z bl. 308
7.30 – Za śp. Łukasza Mik
9.00 – W intencji chorych i cierpiących oraz Rycerstwa u Stóp Krzyża
9.00 – Przebłagalna za osobę zmarłą Bogu wiadomą
18.00 – O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i dary Ducha Św. dla Marty i Marcina
18.00 – Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem Bogu za łaskę uzdrowienia córki Ewy,
z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
18.00 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie, miłość i opiekę Matki Bożej
dla Edyty i Przemysława
18.00 – O potrzebne łaski dla Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Pana Jezusa
SOBOTA – 12.02.2022r.
7.00 – Za śp. Adama Krupa – od mamy Rozalii
7.00 – Za śp. Marylę Ociepa – od rodziny Grzelaków
7.00 – Za śp. Łukasza Mik
7.30 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Jana
7.30 – Za śp. Adama Zawadzkiego – od rodziny Erkiertów
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Justyny w rocznicę urodzin, z prośbą o Boże
błogosławieństwo i opiekę Maryi
18.00 – Za śp. Jana Serwatkiewicza – od pracowników i dyrekcji żłobka „Mali Giganci”
18.00 – Za śp. Edwarda Hoffmanna w 10 rocznicę śmierci, Apolonię i Jana Hoffmannów
oraz Kazimierę i Bolesława Robak
18.00 – Za śp. Pelagię, Waldemara Muskała, Mariannę, Stanisława Mielczarek
18.00 – Za śp. Lucjana Zbroi w 2 rocznicę śmierci
6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022 r.
7.00 – Za śp. Dominika Szafarskiego – od wujka Krzyśka Malinowskiego
8.30 – Za śp. Stanisława, Jadwigę, Krzysztofa Sidwa
10.00 – W intencji rodzin Domowego Kościoła, o wierność charyzmatowi
10.00 – W intencji ks. Teodora, z okazji urodzin
10.00 – W intencji Alicji, z okazji urodzin
11.30 – Za śp. Bogdana Śmigielskiego
11.30 – Za śp. Ryszarda Kuś – od żony Jadwigi, córki Anny z dziećmi i syna Mariusza
13.00 – Za Parafian
14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin
18.00 – Za śp. Sabinę, Wacława, Krzysztofa Kulak
18.00 – Za śp. Łukasza Mik
19.30 – Za śp. Mariannę Stępień, Eleonorę i Feliksa – od Jerzego z rodziną