PONIEDZIAŁEK – 4.10.2021r.
7.00 – Za śp. Teresę i Jana Kochelskich – od córki
7.00 – Za śp. Małgorzatę Kupisz – od pracowników firmy „Ogród”
7.00 – Za śp. Barbarę Kęsa – od Ewy Jadwiszczak z rodziną
7.30 – W intencji Wojciecha o uzdrowienie z nowotworu
7.30 – Za śp. Anielę Kucharską
18.00 – W intencji brata Miłosława i jego współbraci, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki
Bożej
18.00 – Za śp. Tadeusza Grzybka w 6 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Elżbietę Komar w 19 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Barbarę i Wacławów Kalinowskich, Jadwigę i Józefa Preszczyńskich
WTOREK – 5.10.2021r.
7.00 – Za śp. Bronisława i Helenę Łabędzkich
7.00 – Za śp. Annę Reczek – od kuzynki Elżbiety z rodziną
7.00 – Za śp. Mariannę Kopiecką – od wnuczka Sebastiana
7.30 – Za śp. Marię Krysztofiak, męża Michała – od rodziny Krysztofiaków
7.30 – Za śp. Krzysztofa Więcławskiego – od brata z rodziną
18.00 – Za śp. Eugeniusza Hertel
18.00 – Za śp. Leszka Włodarczyk – od Aldony i Grzegorza Łygów
18.00 – Za śp. Andrzeja Bartosik – od Beaty i Tomasza Lepianków
18.00 – Za śp. Jadwigę Westrych – od uczestników pogrzebu
ŚRODA – 6.10.2021r.
7.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla małżonków Karoliny i Grzegorza
z dziećmi Zuzią i Zosią
7.00 – Za śp. Alojzego, Kazimierę i Kazimierza Łukomskich – od Jadzi z rodziną
7.00 – Za śp. Sylwestra Gromelskiego – od kolegów z Oddziału M3
7.30 – Za śp. Jurego Szpak – od kolegów i koleżanek z pracy synowej Izy
18.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Róż Żywego Różańca
18.00 – W intencji Bogu wiadomej
18.00 – Dziękczynno-błagalna w rocznicę sakramentu małżeństwa Marii i Ryszarda
18.00 – Za śp. Jolantę Koźlik – od pracowników Spółki RAMB
18.00 – Za śp. Józefa Rogaczewskiego w 9 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 7.10.2021r.
7.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji kapłanów
7.00 – Za śp. Roberta Baczmaga w 3 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Ryszarda Urbańskiego w 3 rocznicę śmierci
7.30 – Za śp. Jerzego Ignaszak – od sąsiadów Włodarczyków z ul. Sercańskiej
7.30 – O dar nieba dla śp. Natalii Szewczyk – od mamy z rodzeństwem
18.00 – O dar poznania i wypełnienia woli Bożej dla Róż Żywego Różańca oraz pobudzenie
ich serc do modlitwy
18.00 – O nowe, święte i charyzmatyczne powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego
18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św.
dla Izabeli Anny
18.00 – Za śp. Adama Nowakowskiego – od koleżanek i kolegów z wypożyczalni
PIĄTEK – 8.10.2021r.
7.00 – W intencji wynagradzającej za grzechy w rodzinie
7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny
7.00 – Za śp. Zdzisława, Janinę i Józefa Poczmańskich
7.00 – Za śp. Zofię Lis, Mieczysława Biegańskiego – od brata Stanisława Biegańskiego
z rodziną
7.30 – Za śp. Mariannę – od Heleny
18.00 – Dziękczynna, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski
dla Anny i Arkadiusza w 5 rocznicę ślubu oraz dla ich rodziny
18.00 – Wynagradzająca Bogu za grzechy świata – od Małych Rycerzy Najświętszego Serca
Jezusowego
18.00 – Za śp. Dariusza Trzcińskiego w 3 rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za śp. Zenona Staryga – od rodziny Kępów
SOBOTA – 9.10.2021r.
7.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa Haliny i Tadeusza Kowalskich, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej
dla Jubilatów i ich rodziny
7.00 – Za śp. Teresę Molitor
7.00 – Za śp. Jana Zwoleń w 8 rocznicę śmierci
7.00 – Za śp. Stanisława Toborowicz – od mieszkańców bl. 339
7.30 – Za śp. Alojzego, Bronisławę, Jana Dajnowicz
16.00 – Msza św. ślubna: Kamil Galuś i Sylwia Leszczyńska
18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. dla Daniela
18.00 – Za śp. Mariannę i Władysława Łaszczak
18.00 – Za śp. Sławomira Wochyń w 4 rocznicę śmierci – od żony z rodziną
18.00 – Za śp. Henryka Grabarczyka – od Magdaleny z rodziną
28 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 r.
7.00 – Za śp. Barbarę Kuśmierską – od siostrzenicy Eweliny i Konrada
8.30 – Za śp. Zofię, Jana Muskała, Zdzisława Olbrych, Joannę Kuśmierek
8.30 – Za śp. Tadeusza Dłubakowskiego i Tadeusza Odrzywolskiego
10.00 – W intencji rodzin Domowego Kościoła, o wierność charyzmatowi
10.00 – W intencji Mieczysławy i Bogumiła w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa,
z podziękowaniem Bogu za wszelkie łaski, z prośbą o dar Jego błogosławieństwa
i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
11.30 – Za śp. Henryka Kędziak w 18 rocznicę śmierci, Mariannę, Stefana Niteckich,
Mariannę i Mariana Kędziak
13.00 – Za Parafian - chrzty
14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin
18.00 – Za śp. Katarzynę, Franciszka, Tadeusza Wójcik
19.30 – Za śp. Edwarda Markiewicza w 2 rocznicę śmierci oraz Helenę i Józefa Madejczyk