PONIEDZIAŁEK – 26.07.2021r.
7.00 – Za śp. Helenę Kasznicką – od Artura Kurzei z rodziną
7.00 – Za śp. Elżbietę Młynarczyk – od kierownictwa Sekcji Eksploatacji w Koluszkach
7.30 – Za śp. Mariannę Janus i Władysława Janus w 39 i 47 rocznicę śmierci
18.00 – O zdrowie, dary Ducha Św., opiekę Maryi dla ks. Wojciecha – od wspólnoty „Wojownicy Maryi”
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Anny Simkowskiej z okazji imienin
18.00 – Za śp. Henryka Szczęskiego w 2 rocznicę śmierci oraz za Janinę, Józefę, Teresę Szczęskie
WTOREK – 27.07.2021r.
7.00 – Za śp. Piotra, Helenę, Stanisława, Wawrzyńca, Michalinę, Michała Jerzykowskich, Albinę Rosiak
7.00 – Za śp. Zdzisława Gusnar – od rodziny Stępniów7
7.30 – Za śp. Mariannę Falkowską w 18 rocznicę śmierci – od syna Andrzeja z rodziną i wnuka Tomasza z rodziną
18.00 – Za śp. Grażynę Lewera oraz zmarłych z rodziny Balcerków i Lewerów
18.00 – Za śp. Helenę Krawczyk w 16 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Wiesławę Świądel w 7 rocznicę śmierci
ŚRODA – 28.07.2021r.
7.00 – Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Tomasza i Katarzyny Pawlików
7.00 – Za śp. Leona Pawłowskiego w 15 rocznicę śmierci, Lucynę i Mirosława Pawłowskich oraz Mariannę i Stefana Pawłowskich
7.30 – Za śp. Józefa Biegańskiego – od chrześnika Grzegorza z rodziną
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Szczepaniak
18.00 – Za śp. Jerzego Kwiatkowskiego w 7 rocznicę śmierci – od żony z rodziną
18.00 – Za śp. Józefa Walczaka w 16 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 29.07.2021r.
7.00 – Za śp. Tomasza, Juliannę, Zygmunta, Janinę Kowalińskich, Bronisława, Mariannę, Elżbietę Bogackich, Wincentego Wodzińskiego
7.30 – Za śp. Zenona Staryga – od rodziny Szamburskich
18.00 – Za śp. Barbarę Kuśmierską – od Maryli i Krzysztofa z Bełchatowa
18.00 – Za śp. Barbarę i Jana Pałka oraz zmarłych z rodziny Pałków i Bąbałów
18.00 – Za śp. Ryszarda Borowy – od Cezarego z rodziną i Anety z rodziną
PIĄTEK – 30.07.2021r.
7.00 – Za śp. Józefę, Jana, Katarzynę i Józefa Gala – od syna
7.30 – Za śp. Barbarę Kuśmierską, Janinę i Henryka Kulik oraz Wacława i Honoratę Kocik
18.00 – Za śp. Zdzisława Gusnar – od mieszkańców bl. 229
18.00 – Za śp. Józefa Kowalskiego
18.00 – Za śp. Henrykę Szewczyk – od Pawła Michałowskiego z rodziną
SOBOTA – 31.07.2021r.
7.00 – Za śp. Edwarda Pirek – od wspólnoty Domowego Kościoła
7.00 – Za śp. Benedykta Połys w 2 rocznicę śmierci
7.30 – Za śp. Andrzeja Krupskiego – od siostrzenicy Iwony z rodziną
17.00 – Msza św. ślubna: Krystian Lis i Patrycja Górska
18.00 – Za śp. Wojciecha Cieślaka, Zofię, Henryka Michalaków, syna Henryka i zmarłych
z rodziny Michalaków i Ożarków
18.00 –
18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.08.2021 r.
7.00 – Za śp. Janinę, Jana, Henrykę, Jerzego Gajdamowicz, Marię i Henryka Bereszko
8.30 – Za śp. Józefa, Feliksę Pieprzyk, Piotra Lejczak
10.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Adama w 18 rocznicę urodzin
11.30 – Za Parafian – chrzty
11.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski w 29 rocznicę sakramentu małżeństwa Jadwigi i Andrzeja, z prośbą o Bożą opiekę dla całej rodziny
18.00 – Za śp. Alinę i Stanisława Kowalczyków, Anielę i Karola Miszczyków
20.00 – Za śp. Jerzego Szczepaniaka