4 Niedziela WIELKANOCNA – 21.04.2024r.
7.00 – Za śp. Kazimierza Bitnera
7.00 – Za śp. Stefanię
9.00 – Za śp. Bronisława Boroszko – od żony
9.00 – Za śp. Jerzego Herudzińskiego, Teresę, Andrzeja Dondela
10.30 – Za śp. Mariannę, Stefana Niteckich, Zofię, Władysława Wojcieszek, Henryka Kędziaka, Adama Ochockiego
10.30 – Za śp. Edytę Cieślakowską w 2 rocznicę śmierci – od rodziców
12.00 – Za Parafian – roczki – Hubert Mospinek
18.00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, prowadzenie w życiu, łaskę zdrowia dla Jakuba w 9 rocznicę urodzin
19.30 – Za śp. Lechosława Kuśmierek
PONIEDZIAŁEK – 22.04.2024r.
7.00 – Za śp. Jana Zawadę – od syna z żoną
7.00 – Za śp. Jerzego Szymczyk – od żony z synem i córki z rodziną
7.00 – Za śp. Stefanię Wójcik
7.00 – Za śp. Elżbietę Nowowiejską – od Lidii Kuliberdy
18.00 – Za śp. Jadwigę Kucner – od chrześnicy Anety z rodziną
18.00 – Za śp. Małgorzatę Kralkowską – od dyrekcji i pracowników Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie
18.00 – Za śp. Eleonorę i Jana Walenczak – od rodziny
WTOREK – 23.04.2024r.
7.00 – Za dzieci poczęte, by mogły się narodzić w polskich rodzinach i na całym świecie
7.00 – Za śp. Antoniego Pałka – od rodziny Chudzików i Żylelewiczów
7.00 – Za śp. Wojciecha Radojewskiego – od żony z córkami
7.00 – Za śp. Jana Marcinka
18.00 – W intencji Solenizantów – Ks. Jerzego Choczaja, Ks. Marka Mikołajczaka, Ks. Wojciecha Woźniaka, Ks. Jerzego Wilka, by Najświętsze Serce Jezusa dawało im zawsze w sobie schronienie i siłę – od Rycerstwa Niepokalanej
ŚRODA – 24.04.2024r.
7.00 – Za śp. Wiesławę Borowską – od koleżanek z księgowości
7.00 – Za śp. Sylwestra Orzechowskiego – od żony Elżbiety
7.00 – Za śp. Wiesława Kęsego – od Sławomira, Wiesławy, Romualda z rodzinami
7.00 – Za śp. Irenę, Jana Ziębów, Grażynę, Janinę i Danutę – od Gabrieli z rodziną
18.00 – Intencje nowennowe
18.00 – Za śp. Annę Góralską
18.00 – Za śp. Remigiusza Bukowskiego
CZWARTEK – 25.04.2024r.
7.00 – W intencji Marcina, o łaskę uzdrowienia
7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 – Za śp. Helenę i Stanisława Kowalczyk
7.00 – Za śp. Wiesławę Borowską – od Barbary Poczmańskiej i córek
18.00 – Za śp. Grzegorza Perka
18.00 – Za śp. Jana i Mariannę Pacholskich, Stefana i Stanisławę Gruszeckich
18.00 – Za śp. Ryszarda Ławskiego w rocznicę śmierci
PIĄTEK – 26.04.2024r.
7.00 – Za śp. Juliannę, Stefana Podawców, Wiesławę, Tadeusza Jankowskich, Jana Kochel
7.00 – Za śp. Eugeniusza Szulca – od syna Dariusza z rodziną
7.00 – Za śp. Sylwestra Orzechowskiego – od synów Wojciecha i Jakuba
7.00 – Za śp. Henryka i Tobiaszka Domańskiego – od żony
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Barbary i Zygmunta w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 – Za śp. Zygmunta Drozdek – od Mariusza z rodziną
18.00 – Za śp. Grzegorza Szulca, Stanisława, Lesława Orłowskich, Marię, Władysława Szulc
SOBOTA – 27.04.2024r.
7.00 – Za śp. Piotra, Helenę, Stanisława, Wawrzyńca, Michalinę, Michała Jerzykowskich, Albinę Rosiak
7.00 – Za śp. Antoniego Pałka – od koleżanek i kolegów z sekcji górskiej SITG
7.00 – Za śp. Helenę Kołaczyńską
7.00 – Za śp. Barbarę Rosiak – od koleżanek i kolegów ze wspólnych wyjazdów
15.00 – Msza św. ślubna: Mateusz Orzechowski i Paulina Bukowska
18.00 – Za śp. Mariusza, Stanisława Strożek
18.00 – Za śp. Adama Kozioł, Jana, Anielę Kozioł, Mieczysława Mytnika
18.00 – Za śp. Stefana, Stanisławę i Tomasza Dryzek, zmarłych z rodziny Siewierskich
5 Niedziela WIELKANOCNA – 28.04.2024r.
7.00 – Za śp. Mieczysława, Jana, Zygmunta Michalczyków i Zofię Kowalską
7.00 – Za śp. Stefanię
9.00 – Za śp. Annę, Feliksa Ślusarek, Tadeusza Dłubakowskiego, Marka Sobańca
10.30 – Za zmarłych z rodziny Tomczuków, Łęczyckich, Nagoda, Mielczarków i Bujaczów
10.30 – Za śp. Stanisława Tosika, Dorotę Wosik, Apolonię, Antoniego Laczek
10.30 – Za śp. Marcina Jon w 8 rocznicę śmierci
12.00 – Za Parafian – chrzty
18.00 – Za śp. Krzysztofa Szopa – od żony
19.30 – Za śp. Sebastiana Rutkowskiego – od Oddziału Laryngologii i Okulistyki
Intencje nowennowe 24.04.2024 r.
- Za śp. Witolda Filipek – od rodziny Stefaniaków
- Za śp. Wiesława Kęsy – od siostrzenicy Katarzyny Maczugowskiej
z rodziną - Za śp. Tadeusza Kasza – od sąsiadów z bl. 203, kl. 1
- Za śp. Annę Piszer – od sąsiadów z kl. 12
- Za śp. Ryszarda Wolankiewicza – od Danuty i Wiesława Krystek
- Za śp. Renatę Letkiman – od dzieci
- Za śp. Barbarę Rosiak – od mieszkańców bl. 132
- Za śp. Romana Matysiuk – od Sekcji Wędkarskiej SITG przy Kopalni
- Za śp. Cecylię Wiśniewską – od rodziny Kruszyńskich
- Za śp. Leokadię i Czesława Orlikowskich
- Za śp. Rafała Śmiertkę – od siostry Anny z mężem
- Za śp. Krzysztofa Kosmalę – od kolegów Waldemara i Pawła
- Za śp. Kazimierza Kręcijasz – od Marii Włodarczyk
- Za śp. Janinę Huba zd. Walaszko i Grażynę Walaszko
- Za śp. Mirosławę Mras – od rodziny Rudzkich
- Za śp. Kazimierza Kręcijasz – od pracowników zmiany „B” oddziału G-3
- Za śp. Władysławę Nicer – od Haliny i Ryszarda Kalwatów z rodziną
- Za śp. Zdzisława Guszczar – od uczestników pogrzebu
- Za zmarłych z rodziny Szymańskich, Bolonków i Zochniaków