6 Niedziela ZWYKŁA – 11.02.2024 r. NMP Z LOURDES
7.00 – Za śp. Witolda Filipka – od cioci Marianny Glapińskiej
9.00 – W intencji rodzin Domowego Kościoła, o wierność charyzmatowi
10.30 – Za śp. Janinę i Władysława Owczarek, Tadeusza Brożyńskiego – od wnuków
12.00 – Za Parafian
12.00 – W intencji chorych i cierpiących oraz Rycerstwa u stóp Krzyża
14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin
18.00 – Za śp. Helenę Kułak – od sąsiadów Kępów z dziećmi
19.30 – Za śp. Wiesława Kęsego – od Ani Łuczyńskiej z rodziną
PONIEDZIAŁEK – 12.02.2024r.
7.00 – O nawrócenie grzeszników i za dusze czyśćcowe
7.00 – Za śp. Stanisława, Jadwigę, Krzysztofa Sidwa, rodziców i rodzeństwo
7.00 – Za śp. Janinę Kasza – od sąsiadki Haliny Jachimek
7.00 – Za śp. Edwarda i Feliksę Ruckich, Antoniego Ziarowskiego
18.00 – Za śp. Zdzisława Stańczyka w 4 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Kazimierza Pełka – od syna Krzysztofa z rodziną
18.00 – Za śp. Tomasza Szewczyka – od Wspólnoty Sychar
WTOREK – 13.02.2024r.
7.00 – Za śp. Wandę i Tadeusza Siedlarek
7.00 – Za śp. Marię Patrzyk – od uczestników pogrzebu
7.00 – Za śp. Wiesława – od bratowej Bogusi z dziećmi
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wspólnoty „Wojownicy Maryi”
18.00 – Za śp. Witolda Filipek – od brata Leszka z rodziną
18.00 – Za śp. Kazimierza Pełkę – od pracowników z Działu Zwałowania TZZ
ŚRODA – 14.02.2024r. POPIELEC
7.00 – Za śp. Genowefę i Stanisława Śmietanka
7.00 – Za śp. Krystynę i Mirosława Owczarek
9.00 – Za śp. Józefa Klimka – od sąsiadki Maryli Skorupa
18.00 – W intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstających
18.00 – Intencje nowennowe
19.30 – Za śp. Zdzisława Kostrzewskiego w 13 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 15.02.2024r.
7.00 – Za śp. Piotra Dalszewskiego
7.00 – Za śp. Katarzynę, Józefa, Zdzisława i Wacława Piątków, zmarłych z rodziny Piątków i Sobczaków
7.00 – Za śp. Lucynę Januszewską – od rodziny Kralów z dziećmi
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marka Kaźmierczaka z okazji 70 rocznicy urodzin
18.00 – Za śp. Juliana, Mariannę, Andrzeja, Józefa Kowalskich
18.00 – Za śp. Witolda Filipka – od sąsiadów z bl. 201, kl. 7
18.00 – Za śp. Jadwigę Latoch – od męża
PIĄTEK – 16.02.2024r.
7.00 – Za śp. Wiesława Jamińskiego – od Danusi z rodziną
7.00 – Za śp. Antoniego Chrosta – od Stanisławy Ferek z rodziną
7.00 – Za śp. Wandę Nowakowską – od rodziny Pawelus
18.00 – Za śp. Witolda Filipka – od Longiny Ławskiej z rodziną
18.00 – Za śp. Zbigniewa Nita – od żony i synów z rodzicami
18.00 – Za śp. Antoniego Pałkę – od rodziny Krawczykowskich
SOBOTA – 17.02.2024r.
7.00 – Za śp. Wiesława Kostrzewę – od najbliższych koleżanek Agaty i przyjaciół z Bełchatowa
7.00 – Za śp. Wandę Nowakowską – od siostry Ewy z dziećmi
7.00 – Za śp. Jana, Stanisława, Ryszarda Drzazga i zmarłych z rodziny
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jana Polityło z okazji 85 rocznicy urodzin
18.00 – Za śp. Henryka Palusińskiego w 7 rocznicę śmierci, Marka, Renonę i Jana Udalskich
18.00 – Za śp. Sławomira Długoszewskiego w 1 rocznicę śmierci
18.00 – Za śp. Mariannę, Stanisława, Elżbietę, Sławomira, Zdzisława i Stanisława Kępów
1 Niedziela WIELKIEGO POSTU – 18.02.2024 r.
7.00 – Za śp. Leokadię, Zdzisława Zarzyckich, Franciszkę, Stefana, Zygmunta Stochmal
9.00 – Za śp. Eleonorę i Leona Marciniak – od córki
10.30 – Za śp. Wiesława Kęsego – od żony
12.00 – Za Parafian, roczki – Zosia Rudzka
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Grzegorza z okazji 40 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 – Za śp. Jadwigę Latoch – od syna z rodziną
19.30 – Za śp. Edwarda, Jana, Apolonię Hoffmanów, zmarłych z rodziny Bzdęgów, Sierpowskich, Robaków