1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
   
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
   
 3. W liturgii Kościoła czcić będziemy:
 • we wtorek – św. Barnaby, apostoła
 • w czwartek – św. Antoniego z Padwy
 • w piątek – bł. Michała Kozala bp. i m.
 1. W czwartek, 13 czerwca Mszą św. o godz. 19.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy przynieść ze sobą świece i intencje na kartkach, które będzie można złożyć do koszyczków na stoliku w połowie kościoła. Prosimy czytelnie pisać intencje. Nie ma nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30 i Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy, by nie parkować samochodów wokół kościoła i domu zakonnego.
   
 2. W sobotę, 15 czerwca o godz. 18.00 ks. bp Marek Marczak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spowiedź św. w środę od godz. 17.30.
   
 3. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem rocznych dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Prosimy zgłaszać dzieci w kancelarii.
   
 4. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.00 będziemy obchodzić jubileusz 50 lecia kapłaństwa ks. Jerzego Choczaja SCJ i 25 lecie kapłaństwa ks. Jerzego Wilka SCJ. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
   
 5. Informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
   
 6. W niedzielę, 16 czerwca uroczystą Mszą św. o godz. 12.00, ofiarowaną w intencji bełchatowian, w parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie rozpocznie się Dzień Patrona Miasta św. Jana Pawła II. O godz. 15.30 z Placu Narutowicza odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Później koncert i piknik. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Program jest wywieszony w gablocie.
   
 7. W dniach 24 – 29 czerwca odbędą się Sercańskie Dni Młodych w Pliszczynie. Zapisy i bliższe informacje u ks. Macieja.
   
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Na budowę Świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 1.118 zł.
   
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim życzymy dobrego świętowania niedzieli, błogosławieństwa Bożego Serca

i opieki naszej Matki. Szczęść Boże!