1. Msze św. w naszej świątyni odprawiane są według następującego porządku: o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00 i 20.00. Dodatkowa Msza św. będzie o godz. 14.00.
  Nabożeństwo z litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa o godz. 17.30.

   
 2.  Modlitwa Różańcowa za Ojczyznę oraz o odnowę ducha w naszym Kościele odmawiana jest codziennie po Mszy św. wieczornej od poniedziałku do piątku. Zapraszamy.
   
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • w poniedziałek – św. Brunona Bonifacego bp i m
 • we wtorek – świętych Andrzeja Świerada i Benedykta Pustelników; w tym dniu serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 21.00.
 • w czwartek – św. Bonawentury bp i dK;
 • w piątek – NMP z Góry Karmel - Matki Bożej Szkaplerznej;
   
 1. W niedzielę w ogrodach parafii Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki odbędzie się koncert dla uczczenia 120 rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego. Koncert w wykonaniu solistów i muzyków Teatru Wielkiego z Łodzi rozpocznie się o godz. 19.00.
   
 2. Zapraszamy na codzienną Adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17.30, podczas której będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Przypominamy o całodziennym wystawieniu Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w specjalnie przygotowanej Kaplicy Adoracji.
   
 3. Mieszkańcy bl. 334 przy okazji Nawiedzenia Jezusa Miłosiernego w ikonie Bożego Miłosierdzia w ich domach złożyli ofiarę 150 zł na remont kościoła. Bóg zapłać.  Msza św. w ich intencjach będzie odprawiona w dniu 22.07. o godz.  18.00.
   
 4. Prace blacharskie przy dachu kościoła są już na ukończeniu. Powoli przechodzimy do odnowy elewacji zewnętrznej naszego kościoła. Firma wykonująca te prace zaakceptowała fakt, że zapłatę za elewację otrzyma w późniejszym czasie.
   
 5. Wczoraj Mszą Świętą o godz. 19:00 zakonczyła się 24. godzinna adoracja i rozważanie Męki Pana Jezusa. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Wojciechowi, Wspólnocie Wojowników Maryi, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego pięknego dzieła modlitwy. Dziękujemy wszystkim modlącym się wytrwale dzień i noc. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wasz wysiłek i przyjmie Waszą modlitwę.

 6. Dzisiaj jest składka gospodarcza przeznaczona na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
   
 7. Prezydent Miasta Bełchatowa zaprasza mieszkańców do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Stały punkt spisowy funkcjonuje w Urzędzie Miasta, po uprzednim telefonicznym kontakcie.
   
 8. Wolny Uniwersytet Środkowej Europy to nowo powstała uczelnia, która będzie kształcić prawników i przedstawicieli życia publicznego w duchu wartości chrzescijanskich i katolickiej nauki spolecznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej nowoczesnej uczelni pragnącej wychować młodzież z właściwym kręgosłupem moralnym. Więcej informacji znajdziemy na plakacie zawieszonym w gablocie nad prasą katolicką oraz na ulotkach.

 9. Prasa katolicka daje nam wspaniałą możliwość poznawania prawdy i pogłębiania wiary. Skorzystajmy z takiej możliwości. Są tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny, tygodnik Idziemy, założony przez św. Maksymiliana Rycerz Niepokalanej, dwumiesięcznik Miłujcie się oraz Promyczek Dobra dla dzieci. Serdecznie polecamy.
   
 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
  śp. Henryk Kowalczyk. Módlmy się o Jego wieczne zbawienie. Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek...

   
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom na czas odpoczynku i poszukiwania w naszym życiu prawdziwych wartości niech Pan Bóg błogosławi. Szczęść Boże!