ks. Jacek Paweł Kusiak, wyśw. 1992


ks. Marek Poryzała, wyśw. 2001


ks. Jerzy Mordalski SCJ (sercanin), I profesja 22.09.1991 r., święcenia kapłańskie 06.06.1998 r.


ks. Przemysław Bukowski SCJ (sercanin), I profesja 23.09.2001 r., święcenia kapłańskie 26.05.2007 r.


Ks. Łukasz Ogórek SCJ (sercanin), I profesja 21.09.2003 r., święcenia kapłańskie 23.05.2009 r.


Ks. Łukasz Grzejda SCJ (sercanin), I profesja 19.09.2004 r., święcenia kapłańskie 22.05.2010 r.


Ks. Artur Makara SCJ (sercanin), I profesja 20.09.2008 r., święcenia kapłańskie 17.05.2014 r.