NASI DUSZPASTERZE:

 

 

ks. Stanisław Jaskuła SCJ  - proboszcz

I profesja 23.09.1979 r., święcenia kapł. 19.06.1986 r., imieniny 08.05

 

ks. Andrzej Kietla SCJ  - przełożony wspólnoty zakonnej

I profesja 28.09.1985 r., święcenia kapł. 28.04.1991 r., imieniny 30.11

 

ks. Krzysztof Satoła SCJ - wikariusz

I profesja 26.09.2009 r., święcenia kapł. 12.06.2015 r., imieniny 25.07

 

ks. Krzysztof Szlachetka SCJ - wikariusz

I profesja 25.09.2005 r., święcenia kapł. 22.05.2010 r., imieniny 25.07

 

ks. Maciej Kopczyński SCJ - wikariusz 

 

ks. Zbigniew Bojar SCJ - pomoc duszpasterska

I profesja 29.09.1975 r., święcenia kapł. 23.06.1981 r., imieniny 17.03

 

ks. Franciszek Leżański SCJ  - pomoc duszpasterska

I profesja 20.10.1958 r., święcenia kapł. 18.06.1967 r., imieniny 04.10

 

ks. Jerzy Choczaj SCJ  - pomoc duszpasterska

I profesja 16.09.1970 r., święcenia kapł. 15.06.1974 r., imieniny 23.04,

 

ks. Grzegorz Kurzaj SCJ misjonarz krajowy/pomoc duszpasterska

I profesja 22.09.1991 r., święcenia kapł. 14.06.1997 r., imieniny 12.03

 

ks. Wojciech Woźniak SCJ - pomoc duszpasterska

I profesja 19.10.1986 r., święcenia kapł. 16.05.1992 r., imieniny 23.04