1. Dzisiaj Msze św. są odprawiane według zwykłego porządku niedzielnego.
Adoracja o godz. 17.30. Zapraszamy.

2. Spotkanie dla uczniów z kl. VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania będzie w piątek o godz. 19.00.

3. Rodzice dzieci przed I Komunią św. mają swoje spotkanie w piątek o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu w sobotę obchodzimy święto katedry św. Piotra Ap.

5. Trwa peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego w rodzinach naszej parafii jako owoc misji, jakie przeżywaliśmy w kwietniu 2018 r. Zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia w niedzielę przed Msza św. o godz. 10.00 ofiarowaną w intencji rodzin przyjmujących Jezusa Miłosiernego w swoich domach.

6. Zachęcamy bardzo serdecznie do przeznaczenia 1% swojego podatku na Caritas lub też na Fundację Nasza Przyszłość patriotycznie i po katolicku wychowującą młodzież. Wszystkie dane z łatwością znajdziemy na stronie Radia Maryja. W naszym Domu Parafialnym służymy pomocą w wypełnianiu zeznania podatkowego dla rencistów, emerytów i innych płatników w środy od godz. 16.00 do 17.30 a w niedziele od godz. 11.00 do godz. 13.00. Zapraszamy.

7. Parafia na Przytorzu organizuje pielgrzymkę autokarową do Rzymu na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II w dn. 14-20.05.2020 r. Koszt 830 zł +210 Euro za 1os.

8. Prasa katolicka pomaga nam w umocnieniu ducha wiary. Niedziela w art. p.t. „Drogowskazy katolika” wyjaśnia jak zachowywać Pięć Przykazań Kościelnych a w dziale Rodzinnym podpowiada jak rozmawiać o Bogu z nastolatkami. Serdecznie polecamy Gościa Niedzielnego tygodnik Idziemy oraz inne czasopisma.

9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Genowefa Śmietanka, Lucjan Zbroja, Roman Latoń, Janina Ląd. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych na każdy dzień nowego tygodnia oraz opieki Maryi Matki Kościoła. SZCZĘŚĆ BOŻE!