W najbliższy piątek rozpocznie się u nas Peregrynacja Figury Matki Bożej Różańcowej. Jest to inicjatywa Wspólnoty Wojowników Maryi. Mają oni zgodę Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach aby Figurą opiekował się Michał Ulewiński mający 27 lat, który w lipcu tego roku pielgrzymował po Polsce z wielkim Krzyżem pokutując za swoje własne grzechy i za grzechy Polaków.

Rozpoczniemy w piątek Mszą św. i Różańcem po Mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu na wysokiej kolumnie a Figura Matki Bożej będzie umieszczona na niższej kolumnie, zgodnie z wizją św. Jana Bosko mówiącą o uratowaniu Kościoła Katolickiego.

Peregrynacja będzie trwała przez tydzień od przyszłego piątku do następnego czwartku włącznie. Codziennie w kościele będziemy odmawiać cztery części Różańca.

W dzień zwykły, czyli już w najbliższą sobotę o godz. 6.20 Część Radosna, o godz. 12.00 Anioł Pański i Tajemnice Światła, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Tajemnice Bolesne a po Mszy wieczornej Część Chwalebna. Serdecznie zapraszamy.

Niesamowita wizja św. Jana Bosko o Kościele - KLIKNIJ TUTAJ!

 

Wywiad z Michałem Ulewińskim: