1. Msze św. odprawiane są dzisiaj według porządku niedzielnego. Adoracja o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Była to okazja do wspólnej modlitwy, rozmów dotyczących naszej wiary i udzielenia błogosławieństwa poszczególnym rodzinom. Dziękujemy za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę, składane ofiary i poczęstunek. Kwota pieniędzy zebranych na kościół wynosi 81,000 zł. Bóg zapłać. Za tydzień będzie podsumowanie kolędy.

3. W tym tygodniu przypada:

we wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

w piątek – wspomnienie św. Jana Bosko

W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o godz. 7.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi a po Niej Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca.

Również w I Sobotę o godz. 9.00 Różaniec i Msza św. Zawierzenia NMP o godz. 9.30.

Męski Różaniec organizowany po raz 7 przez Wojowników Maryi wyruszy w sobotę o godz. 11.00. Szczególną intencją modlitwy będzie prośba do Boga o Jedność Chrześcijan.

w przyszłą niedzielę będzie Święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy modlić się za osoby zakonne poświęcające swoje życie na służbę Bogu i ludziom w całym Kościele powszechnym. Prosić będziemy również o dar nowych powołań spośród naszej młodzieży. W tym dniu przynosimy do kościoła świece, aby je poświęcić (w sklepiku jest możliwość nabycia gromnicy). Po Mszach św.  będzie zbiórka ofiar do puszek przeznaczona na wsparcie zakonów kontemplacyjnych.

4. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową do Sokółki k. Białegostoku, gdzie wydarzył się cud eucharystyczny. Wyjazd nastąpi w sobotę 15 lutego o godz. 4 rano a powrót tego samego dnia ok. północy. Odwiedzimy jeszcze Muzeum w Domu Rodzinnym kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli. Koszt wyjazdu 150 zł. Serdecznie zapraszamy.

5. „Nawrócenia doświadczają ci, którzy idą błędną drogą. Gorzej z tymi, którzy nigdzie nie idą.” To fragment art. z dzisiejszego Gościa Niedzielnego mówiący o potrzebie nawrócenia w naszym życiu osobistym. Niedziela dzisiejsza pisze o wielkim, realnym zagrożeniu: 40 % dzieci powyżej 2 roku życia ma kontakt z Internetem. Jak temu zapobiegać dowiemy się w art. p.t. „Dzieci w sieci.” Serdecznie polecamy.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Halina Kawecka i Helena Miler. Prośmy dla nich o Miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania dnia pańskiego. Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w walce z naszymi słabościami a Maryja Matka Kościoła wyprasza potrzebne łaski. SZCZĘŚĆ BOŻE!