1. Dziś Msze św. odprawiamy o 700, 830, 1000, 1130, 1800 i 2000. O godz. 1730 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
   
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • Wtorek – św. Bartłomieja, Ap.;
 • Czwartek – Uroczystość  NMP Częstochowskiej, tego dnia będą Msze Święte o godzinie 700, 900 i 1800, nie będzie Mszy o 730.
 • Piątek – św. Moniki;
 • Sobota – św. Augustyna bpa i dra K-ła;

  3. Od niedzieli 22 sierpnia do czwartku 26 sierpnia trwa Bełchatowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy  parafian do „duchowego pielgrzymowania”.  Zapraszamy zwłaszcza do uczestniczenia we Mszach Świętych wieczornych o godzinie 1800 oraz w następującej po nich i zakończonej Apelem Jasnogórskim modlitwie różańcowej.

  4. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w pierwszą sobotę września o godz. 1900 w Domu Parafialnym w Sali n. 14. Serdecznie zapraszamy.

  5. Nasza parafia w dniach od 1 do 8 września będzie organizować Jerycho Różańcowe. Jest to adoracja i modlitwa trwająca dzień i noc przez siedem kolejnych dni. Prosimy wszystkich parafian i wszystkie wspólnoty o zaangażowanie się w to wydarzenie. Więcej o tej inicjatywie powiemy w przyszłą niedzielę. 

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są tygodniki: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny oraz inne czasopisma katolickie przynoszące ubogacenie naszej wiary i mądrości życiowej.

  7. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności: śp. Józef Blada i Grażyna Bednarska. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo …, Wieczne odpoczywanie…

  8. Niech wszystkim Siostrom i Braciom Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu naszego życia. Szczęść Boże.