1. Msze św. odprawiane są dziś o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00 i 20.00. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

 2. Dziś po każdej Mszy św. na parkingach będzie błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Przy tej okazji będzie możliwość wsparcia  polskich misjonarzy (w zakupie środków transportu) włączając się w akcję MIVA POLSKA „1 grosz za każdy kilometr przejechany w ciągu roku”. To też okazja do wyrażenia wdzięczności Bogu za bezpieczną jazdę. Składając ofiarę na Misje można wziąć sobie breloczek do kluczy z podobizną św. Krzysztofa lub specjalnie wykonany dziesiątek różańca.

 3. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 8.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.50. 

 4. Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17.30 i codzienny Różaniec o godz. 18.45, czyli po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy też do udziału w nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30. 

 5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:

 • poniedziałek – św. Joachima i Anny – Rodziców NMP;

 • czwartek – św. Marty;

 • sobota – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;  

 1. Szybkimi krokami zbliża się 40 rocznica erygowania naszej parafii, którą będziemy świętować za dwa tygodnie 8 sierpnia o godz. 11.30. Uroczystą Mszę św. odprawi ks. bp Marek Marczak. W związku z powyższą uroczystością prowadzimy intensywne przygotowania: malowanie zakrystii i przyległych korytarzy, renowacja Krzyża Misyjnego i odnowienie elewacji zewnętrznej. Prosimy o modlitwę w tych intencjach. 

 2. Mieszkańcy bloku 130 przy okazji Nawiedzenia Jezusa Miłosiernego w ikonie Bożego Miłosierdzia w ich domach złożyli ofiarę 400 zł. na remont kościoła. Msza św. będzie odprawiona w dniu 5.08. o g. 18.00;

 3. Pierwszy sierpnia, to kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Modlić się będziemy za tych, którzy polegli w walce o wolność naszej Ojczyzny. Prezydent Miasta Bełchatowa oraz Proboszcz Parafii p.w. Narodzenia NMP zapraszają na obchody 77 Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego
  w dn. 1 sierpnia 2021 roku w niedzielę o „Godzinie W” – czyli o 17.00 w Parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie przy Pomniku Pamięci Bełchatowian. Natomiast o godz. 20.30  w ogrodach wspomnianej parafii odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.  Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są tygodniki: Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny oraz inne czasopisma katolickie przynoszące ubogacenie naszej wiary i mądrości życiowej.

 5. W minionym tygodniu odeszli do Wieczności śp. Michał Borowski, Jolanta Stasiak, Monika Jewuła. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo …, Wieczne odpoczywanie…

 6. Parafianom i gościom życzymy wszelkiej Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Dzieciom i młodzieży - dobrego wypoczynku i dużo słońca. Wszystkim życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE! Modlitwa i błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów.