1. Msze św. w dniu dzisiejszym odprawiane są według zwykłego porządku niedzielnego.
   
 2. W tym tygodniu przypada:
 • W poniedziałek – św. Alojzego Gonzagi
 • W środę – Dzień Ojca, stąd wszystkim ojcom dziękujemy za wszelki trud podejmowany dla dobra swoich rodzin oraz za wasz szacunek dla matek i żon. Zachęcamy dzieci do udziału we Mszy św. o godz. 18.00, aby poprzez modlitwę okazały im swoją wdzięczność.
 • W czwartek święto narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu będzie Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkół i przedszkoli.
 1. Udzielenie sakramentu bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Młodzież otrzyma ten sakrament z rąk ks. Biskupa Marka Marczaka. Próby i przygotowanie bezpośrednie odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi świętej. Spowiadamy codziennie od godz. 17.30.
   
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 będzie Msza św. pożegnalna księdza Jakuba Kopystyńskiego wyznaczonego do posługi w  parafii Pliszczyn k. Lublina. Ks. Jakubowi  już teraz z całego serca dziękujemy za wszelką posługę dla naszej wspólnoty i życzymy wielu łask Bożych i owocnej współpracy w nowym środowisku.
   
 3. Zapraszamy młodzież na Sercańskie Dni Młodych do Pliszczyna.  Szczegółowe informacje można zaczerpnąć u ks. Jakuba i znaleźć na profilu Facebookowym Sercańskich Dni Młodych. 
   
 4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Ks. Gienadija, który po przyjęciu święceń kapłańskich wraca na Białoruś, by posługiwać tamtejszej wspólnocie wierzących. Ks. Gienadij dzisiaj głosi kazania a po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć dowolną ofiarę wspierając jego posługę na Białorusi. Bóg zapłać za każdy dar.
   
 5. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
  śp. Lech Maćkiewicz i Władysław Płachta. Prośmy dla nich o miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

   
 6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlopy życzymy błogosławieństwa Bożego, wstawiennictwa Matki Najświętszej i opieki Anioła Stróża oraz dobrej pogody. SZCZĘŚĆ BOŻE !