1. Dzisiaj Msze św. są odprawiane według zwykłego porządku niedzielnego. 
   
 2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
 • Czwartek – św. Bernardyna ze Sieny, kapłana;
 • Sobota – św. Rity; Podczas Mszy św. modlitwy do św. Rity i poświęcenie róż. Tego dnia przypada 33. Rocznica święceń kapłańskich ks. arcybiskupa Grzegorza Rysia.
   
 1. W piątek Msza św. w intencji Ojczyzny oraz kolejny, siódmy już tydzień nowenny do Najświętszego Serca Pana Jezusa o jedność i zwycięstwo wiary w sercach Polaków. Serdecznie zapraszamy.
   
 2. Pierwsza Komunia św. dla dzieci z klasy III a Szkoły Podstawowej nr 9 będzie w najbliższą sobotę o godz. 11.30 a dla klasy III b w niedzielę o godz. 13.00.
  Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców będzie w piątek o godz. 16.30. Prosimy o modlitwę za dzieci i ich rodziny.

   
 3. W najbliższą niedzielę będzie uroczystość Zesłania Ducha Świętego a w następny poniedziałek nasz odpust parafialny, czyli w Święto Matki Kościoła.
   
 4. Daj się zaskoczyć i otwórz się na działanie Boga w twoim życiu. Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego zaprasza na weekendowe rekolekcje „Kurs Nowe Życie” w dn. 11.06 – 13.06.2021 r. Szczegóły i możliwość zapisu znajdziemy na stronie www.sne.belchatow.pl oraz w sklepiku.
   
 5. Nie ma rzeczy niemożliwych mówi dzisiejszy Gość Niedzielny opisując cud uzdrowienia nienarodzonej dziewczynki. W Gościu Niedzielnym, w art. p.t. „Ewangelia w czasach kryzysu” znajdziemy też odpowiedź na pytanie, czy dzisiejszy duchowy kryzys jest przeszkodą w rozwoju Ewangelii, czy wprost przeciwnie? Niedziela pisze o Pierwszej Komunii św. w czasach epidemii oraz o niezwykle wierzących i odważnych dzieciach z Wrześni. Serdecznie polecamy.    
   
 6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stefan Rybarczyk, Józef Szulc i Danuta Krzymińska – mama byłego kościelnego p. Damiana. Jej pogrzeb odbędzie się jutro w Grocholicach o godz. 15.30. Módlmy się za tych wszystkich zmarłych prosząc dla nich o miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…
   
 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych przez wstawiennictwo Maryi, Matki Kościoła! SZCZĘŚĆ BOŻE!