1. Msze św. dzisiaj do południa o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, po południu tylko jedna Msza św. o godz. 18.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 19.30)

  2. Jutro II dzień Świąt – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika – do południa Msze św. wg porządku niedzielnego, po południu będzie również tylko jedna Msza św. o godz. 18.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 19.30)

  3. Dziękuję księżom wikariuszom za zaangażowanie oraz wszystkim księżom z naszej zakonnej wspólnoty za trud spowiedzi podjęty w ostatnich dniach. Bóg zapłać.

  4. Składamy serdeczne podziękowania za świąteczny wystrój naszej świątyni. Osoby, którym należy się szczególne podziękowanie, to: Rafał Nowowiejski, Piotr Pieronkiewicz, Rafał Simkowski, Leonarda Kabat, pani Teresa, Damian Krzymiński i pani Agnieszka. Pomocą przy wykonaniu Groty Bożonarodzeniowej służyli: Ania, Sandra, Piotr i Rafał. Ufundowali nowe figurki: pani Elżbieta, pan Stanisław i pan Damian. Dziękujemy. Choinki, które stoją w naszym kościele zostały ofiarowane przez Nadleśnictwo Bełchatów i Kluki a transport zapewniła Firma Kristal. Bardzo im wszystkim za to dziękujemy. Wszystkim, którzy licznie przybyli, aby pięknie ubrać i ustawić choinki w naszej świątyni z całego serca dziękujemy. Bóg zapłać. 

  5. Kolędę rozpoczniemy 30 grudnia w poniedziałek. Postarajmy się przeżywać te wizytę duszpasterską kapłana w duchu wiary i bożonarodzeniowej radości. Zadbajmy o świąteczny wystrój naszych mieszkań oraz o obecność całej rodziny. Niech stół będzie nakryty białym obrusem, na stole zaś krzyż, świece, woda święcona, kropidło, Pismo św, zeszyt do religii. Wodę święconą można sobie nabrać w kościele (pod chórem). W sklepiku w Domu parafialnym jest możliwość zakupienia kompletów kolędowych (krzyża, świec, kropidła). 

  6. Kolędę  rozpoczniemy od etapu III,  następnie etap I a na końcu etap II. W między czasie odwiedzać będziemy domy przy poszczególnych uliczkach. Kolędę rozpoczynamy od godz. 9.00 a po południu od godz. 16.00. W dniu 31.12 br. oraz w soboty tylko od godz. 9.00, w niedziele nie będzie wizyty duszpasterskiej. Szczegółowy program kolędy będzie podawany na bieżąco w czasie ogłoszeń parafialnych, umieszczony w gablocie a także dostępny w Internecie na naszej stronie parafialnej. 

  7. Oto program na pierwsze dwa dni kolędy:
    30.12.2019 – Poniedziałek: Blok 301, 302, 303, 304 A, 304 B, 305, 306, 307, 308, 309

                                                           (zaczynamy zazwyczaj od parteru)

31.12.2019 – Wtorek (tylko rano o 9:00): ul. Lipowa, Braci Śniadeckich, Rutkiewicz, Kusocińskiego, Marusarzówny, Malinowskiego, Łasaka, Sidły, Stamma, Królaka, 

Wojska Polskiego, Edwardów + Apteka, Ketlinga, Zagłoby, Wołodyjowskiego, Kmicica, Skrzetuskiego, Juranda. 

  1. Serdecznie polecamy czasopisma dla dzieci: Rycerzyk Niepokalanej, Promyczek Dobra, Dominik idzie do I Komunii św. a dla starszych klas szkoły podst. Mały Gość Niedzielny. Jest też nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się dla młodzieży starszej i dorosłych. Serdecznie polecamy.

  2. Wszystkim Parafianom i Gościom naszej parafii życzymy: radości, miłości i szczęścia – niech Dziecię Jezus narodzi się w Waszych Sercach i Waszych Rodzinach. Niech darzy was pokojem i daje siłę do odkrycia i realizacji woli Bożej w waszym życiu;  życzymy zdrowia, pokoju ducha i życzliwości od ludzi. Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt. SZCZĘŚĆ BOŻE!