1. Przeżywane dziś święto Chrztu Pańskiego jest okazją do wyrażenie wdzięczności Bogu za dar wiary i przynależność poprzez chrzest do Kościoła Katolickiego. Sakrament chrztu uzdalnia nas do jedności z Chrystusem i życia w obecności miłującego nas Boga.
  2. Msze św. dzisiaj odprawiane są według porządku niedzielnego. O godz. 14.00 dodatkowa Msza święta w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  3. Dziś przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej świątyni, także za dzisiejszą składkę gospodarcza. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Już od 2 tysięcy lat wyznawcy różnych religii i zwolennicy wielorakich filozofii i poglądów nawracają się do Chrystusa. Kim są nawróceni? Co nimi kieruje i jak my katolicy powinniśmy na nich patrzeć? – pisze dzisiejszy tygodnik Niedziela dodając stanowisko Episkopatu Polski na temat szczepionki na Covid-19. O szczepieniach mówi także dzisiejszy Gość Niedzielny, w którym znajdziemy dodatek w postaci broszurki z modlitwami do św. Józefa. Serdecznie polecamy tygodnik Idziemy oraz miesięcznik Rycerz Niepokalanej i inne czasopisma.
  6. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Cecylia Kasztenna, Krzysztof Więcek, Wiesław Kępa. Prośmy dla nich o miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek ...
  7. Parafianom i Gościom życzymy wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa Bożego! Niech łaska przyjętego chrztu św. umacnia nas do dawania świadectwa wiary w naszym codziennym życiu. Szczęść Boże!