1. Msze św. dziś: do południa według porządku niedzielnego, po południu Msze św. o godz. 16.30 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.30. Składka jest przeznaczona na KUL i inne uczelnie katolickie w Polsce.
  2. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom bl. 132 za ofiarę 690 zł złożoną na okoliczność Nawiedzenia Jezusa Miłosiernego w ich rodzinach w ikonie Obrazu Bożego Miłosierdzia. Msza św. w intencjach Waszych rodzin zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 10.00.
  3. Zbiórka elektrośmieci, czyli wszystkiego co związane z elektryką i elektroniką odbędzie się w  najbliższy czwartek 8 kwietnia w godzinach od 8.00 do 11.30. Nie przyjmujemy papieru. Zmobilizujmy się, bo dochód z tej ogólnopolskiej akcji jest przeznaczony na misje. Szczegółowe informacje o tej zbiórce są umieszczone w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  4. Zachęcamy do czytelnictwa czasopism katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, tygodnik Idziemy. Dla starszych klas szkoły podstawowej Mały Gość Niedzielny z dodatkiem owsa wielkanocnego – ziarna, które można zasiać. Serdecznie polecamy.
  5. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Piotr Hauzner, Sylwester Gromelski, Małgorzata Kupisz, Mamert Hryniewiecki. Prośmy dla nich o miłosierdzie Boże. Zdrowaś Maryjo .. Wieczny odpoczynek…
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Życzymy Wam, by radość Paschy pokonała każdy ból, którego doświadczyliście. Niech Zmartwychwstały Chrystus otworzy oczy każdego z nas na te wartości, które nigdy nie przeminą. Wszystkim życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE !