1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny dzień, w którym uświadamiamy sobie, że każda rodzina jest wspólnotą życia i miłości. Posiada nierozerwalny charakter oraz niezastąpione miejsce w wychowaniu dziecka. Msze św. dzisiaj według porządku niedzielnego. Nabożeństwo kolędowe o godz. 17.30.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
  • W czwartek – św. Sylwestra - zakończenie Roku Pańskiego 2019. O godz. 17.00 Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za miniony rok. Msza św. dziękczynno-błagalna o godz. 17.30.
  • Piątek - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Przypominamy, że jest to święto obowiązkowe. Msze św. według porządku niedzielnego, po południu Msza św. o godz. 18.00 i 19.30.
  • W Pierwszą Sobotę miesiąca Msza św. i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00, Różaniec o godz. 9.00, Msza św. i modlitwy Zawierzenia Maryi o godz. 9.30. Różaniec Męski ulicami Bełchatowa wyruszy o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy.
  1. Dzisiaj chcemy zaproponować Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny p.t. Miłujcie się. Jeśli szukasz umocnienia w wierze, jeśli szukasz argumentów do obrony wiary, jeśli chcesz zmienić swoje życie, to czytaj ten dwumiesięcznik.
  2. „Małe rzeczy z wielką czyń miłością” – to cytat z jednego z artykułów w dwumiesięczniku Miłujcie się o św. Maksymilianie Kolbe. W innym art. o Kard. Wyszyńskim padają takie jego słowa: „Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swoją wielkość i jej pragnąć”. Poza tym znajdziemy szereg artykułów mówiących jak obronić czystość w narzeczeństwie i miłość w małżeństwie. Serdecznie polecamy.
  3. Życzymy Wam Drodzy Parafianie i Goście opieki i błogosławieństwa Świętej Rodziny!  SZCZĘŚĆ BOŻE!