1. W Niedzielę Chrystusa Króla Kościół podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie i zakończenie w Chrystusie. Msze św. w dniu dzisiejszym odprawiane są według zwykłego porządku. Adoracja i modlitwa za Zmarłych o godz. 17.30.
  2. W dniu dzisiejszym przypada też patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziękujemy wszystkim ministrantom i lektorom za gorliwą służbę przy ołtarzu. Dziękujemy też dziewczętom ze scholii dziecięcej, za upiększanie liturgii w naszym kościele. Składamy także podziękowanie rodzicom, których dzieci angażują się w liturgię w naszej parafii. Dziś na Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się przyjęcie nowych kandydatów do posługi lektorskiej. 
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:
  • We wtorek – św. Andrzeja kapłana i Towarzyszy męczenników wietnamskich;
  • W środę – św. Katarzyny Aleksandryjskiej; w tym dniu rozpoczniemy Nowennę do św. Barbary dziewicy i męczennicy przygotowującą nas duchowo do odpustu w dniu 4 grudnia;
  • W Niedzielę – rozpoczynamy Adwent.
  1. Tygodnik Niedziela zapowiada, że za tydzień dodatkiem będzie specjalna płyta zatytułowana: „Oddanie 33” zawierająca 33 – dniowe rekolekcje oddania się Maryi w niewolę. W dzisiejszym numerze znajdziemy też art. p.t. „Raport nie obciąża naszego papieża.” Tygodnik Idziemy przedstawia męski punkt widzenia n.t. Kościoła oraz drukuje art. p.t. „Wiara w czasie zwątpienia”. Gość Niedzielny odpowiada na pytanie: czy na sądzie ostatecznym trzeba się będzie ze wszystkiego wytłumaczyć. W Małym Gościu Niedzielny na miesiąc grudzień jest dodatek w postaci płyty Magdy Anioł.  Serdecznie polecamy.
  2. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Ireneusz Prokop, Paweł Jaguszewski, Barbara Smużna, Mieczysław Sygidus, Andrzej Kasprzak, Jadwiga Buresz i Jan Krawczyk. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo .., Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … .
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom, na nowy tydzień, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Matki Kościoła i św. Barbary naszej Patronki. SZCZĘŚĆ BOŻE! 
  4. Na zakończenie odmówmy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt oddania się Najświętszemu Sercu Jezusa, do którego przywiązany jest dziś odpust zupełny. Uczyńmy to wbrew współczesnemu światu, który chce usunąć Boga z życia społeczności i jednostek. Oddajmy na nowo Jezusowi Chrystusowi nas samych, nasze rodziny, środowiska pracy i naszą Ojczyznę.