1. Dzisiaj będzie dodatkowa Msza św. o godz. 14.00. Po południu o godz. 17.30 Różaniec.
 2. Jutro przypada wspomnienie św. Jana od Krzyża kapłana i dK.
 3. Od środy zapraszamy na Nowennę do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30.
 4. Zaczynamy przygotowanie świątyni do świąt Bożego Narodzenia. Prosimy o pomoc w ustawieniu i ustrojeniu choinek w czwartek po Mszy św. wieczornej.
 5. Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w piątek 18 grudnia od godz. 9.00. Odwiedzimy chorych którzy zostaną zgłoszeni.
 6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie będzie w sobotę o godz. 18.00.
 7. W naszej parafii trwa obecnie Peregrynacja Figury Matki Bożej Różańcowej. Jest to inicjatywa Wspólnoty Wojowników Maryi. Rozpoczęliśmy w piątek Mszą św. i Różańcem po mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu na wysokiej kolumnie a Figura Matki Bożej będzie umieszczona na niższej kolumnie, zgodnie z wizją św. Jana Bosko mówiącą jak możemy uratować Kościoła Katolickiego. Peregrynacja będzie trwała do najbliższego czwartku włącznie. Codziennie w kościele będziemy odmawiać cztery części Różańca. W dzień zwykły, czyli już od poniedziałku o godz. 6.20 Część Radosna, o godz. 12.00 Anioł Pański i Tajemnice Światła, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Tajemnice Bolesne a po Mszy wieczornej Część Chwalebna. Dzisiaj Różaniec będzie odmawiany o 9.30, 12.30, 15.00 i 17.30. W czwartek na zakończenie Peregrynacji zawierzymy Matce Bożej całą Parafię. Serdecznie zapraszamy.   
 8. Możliwość spowiedzi  w tym tygodniu będzie rano – w czasie Mszy świętych od
  godz. 7.00 a wieczorem w czasie adoracji, czyli od godz. 17.30. Na stoliku pod chórem, w przedsionku kościoła są wyłożone różne rodzaje rachunków sumienia bardzo pomocne w przygotowaniu do spowiedzi św. Zachęcamy, żeby z nich skorzystać.
 9. Dzisiaj jest składka gospodarcza przeznaczona na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać za każdy dar.
 10. Dzisiaj po każdej Mszy św. możemy nabyć opłatki na stół wigilijny. W tygodniu są do nabycia w sklepiku, w zakrystii i w kancelarii.
 11. O polskich grudniach roku 1970 i 1981 pisze dzisiejsza Niedziela wyjaśniając w innym artykule na czym polega posłuszeństwo w Kościele. Współczesne badania wykazały pisze Gość Niedzielny, że obraz Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku nie jest namalowany ludzką ręką – jest darem niebios. Serdecznie polecamy.
 12. Prosimy teraz p. Michała Ulewińskiego, aby podzielił się świadectwem swoich duchowych przeżyć związanych z naszą wiarą.
 13. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Maria Odrzywolska, Helena Kasznicka, Janina Dziadzio, Elżbieta Matyśkiewicz, Władysław Grudzień, Janina Stanowska. Prośmy dla nich o radość nieba. Zdrowaś Maryjo… Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie…
 14. Życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście owocnego przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia oraz Bożego błogosławieństwa. Niech modlitwa codzienna i dobra spowiedź  przyniosą Wam błogosławione owoce i pokój serca. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 15. Na zakończenie pomódlmy się w intencji rekolekcji, które w naszej parafii rozpoczną się w następną niedzielę.