1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. „Niechaj nie lęka się zbliżyć do mnie żadna dusza, chociaż by jej grzechy były ogromne. Wylewam w tym dniu całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego” – mówił Pan Jezus do św. Siostry Faustyny. Zachęcamy, abyśmy dziś w jedności duchowej w naszych domach odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
   
 2.  Dzisiaj w naszym kościele będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy. Niech to będzie modlitwa za naszą ukochaną Ojczyznę o ustanie epidemii i przemianę naszych serc.
   
 3. Dzisiaj także przypada patronalne święto Caritas oraz zaczyna się Tydzień Miłosierdzia. Całemu Zespołowi Caritas i wolontariuszom z naszej parafii serdecznie dziękujemy za każdy wysiłek na rzecz rodzin potrzebujących wsparcia.
   
 4. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej n. 8 odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 a dla Szkoły Podstawowej n. 9 w piątek o godz. 19.30. Obydwa spotkania odbędą się w kościele.
   
 5. Msza św. w intencji Ojczyzny z prośbą o ustanie epidemii oraz o rozwój i odwagę wiary w naszych sercach będzie w najbliższy piątek o godz. 18.00.
   
 6. Bóg zapłać za każdy dar złożony dzisiaj na składkę gospodarczą.
   
 7. Za tydzień zbiórka dowolnych datków po Mszach św. dla Gabrysia na operację dłoni i stóp.
   
 8.  „Im więcej dusza zaufa, tym więcej otrzyma” pisze dzisiejszy Gość Niedzielny cytując słowa Jezusa skierowane do s. Faustyny. W Gościu Niedzielnym znajdziemy także piękny obrazek Serca Jezusowego z aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. W dzisiejszej Niedzieli warto zwrócić uwagę na trzy artykuły: „Zdrada nie wzięła się z nikąd”, „Wypalenie uczniowskie” oraz art. p.t. „Kiedy rodzica dotyka demencja”.  Tygodnik Idziemy podpowiada jak budować bliskie relacje z innymi osobami. Serdecznie polecamy.
   
 9. Przy wyjściu z kościoła są położone książeczki o Miłosierdziu Bożym. Można je zabrać bezpłatnie, nawet kilka egzemplarzy i komuś podarować.
   
 10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł  do wieczności: śp. Marian Brożyna. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek...
   
 11. Wszystkim Parafianom i Sympatykom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Matki Miłosierdzia! Niech Jezus Miłosierny nawiedzający nasze rodziny przez Koronkę do Bożego Miłosierdzia obdarza je obficie swoimi łaskami i dodaje odwagi w wyznawaniu wiary. SZCZĘŚĆ BOŻE!