125 lat pielgrzymowania do Maryi już za Nami!

W 2018 roku Bełchatowska Pielgrzymka Piesza obchodziła swój piękny jubileusz 125-lecia pielgrzymowania na Jasną Górę. Już niebawem wyruszymy po raz 126.!

W tym roku, jak i w latach ubiegłych wśród czterech grup pątników, maszerujących z Bełchatowa, najliczniejsza w ostatnich latach jest Grupa Biała z parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie, którą opiekują się Księża Sercanie. Wraz z “białą rodziną” przed tron Królowej Polski od trzech dekad pielgrzymują wierni z parafii NMP Królowej Polski w Woli Kamockiej. “Rekolekcje w drodze” to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiary w Boga i Maryję, poukładania sobie trudnych spraw życiowych, wypoczęcia od szarej codzienności oraz nawiązania nowych, wartościowych relacji, zarówno z ludźmi młodymi, jak i starszymi. Już teraz zaplanuj tegoroczną końcówkę wakacji w dniach 22 - 28 sierpnia br. i wyrusz razem z nami do Maryi, aby prosić o potrzebne błogosławieństwo i podziękować za wszystkie otrzymane łaski, Maryja nigdy nie zostawia nas samych! 

W związku z oczekiwaniami pielgrzymów będzie zorganizowany wspólny powrót w jednej Bełchatowskiej grupie pielgrzymkowej.

 

 

HARMONOGRAM PIELGRZYMKI 

 

czwartek, 22 sierpnia 2019

DZIEŃ I: Bełchatów - Brudzice

 

piątek, 23 sierpnia 2019

DZIEŃ II: Brudzice - Broniszew

 

sobota, 24 sierpnia 2019

DZIEŃ III: Broniszew - Jasna Góra

 

DNI III, IV, V, VI: Pobyt na Jasnej Górze

 

wtorek, 27 sierpnia 2019

DZIEŃ VI: Jasna Góra - Wola Blakowa

 

środa, 28 sierpnia 2019

DZIEŃ VII: Wola Blakowa - Bełchatów

 

 

ZAPISZ SIĘ NA PIELGRZYMKĘ PRZEZ INTERNET! KLIKNIJ TUTAJ


Zapisy internetowe do Grupy Białej 2019 potrwają do środy 21 sierpnia br. do godz. 12:00 w południe!


Punkt Zapisów dla zapisujących się przez internet w Domu Parafialnym czynny będzie od niedzieli 11 sierpnia br. do środy 21 sierpnia br. (w dniach powszednich w godz. 18:30 - 20:00, zaś w niedziele po każdej Mszy Świętej).

ZAPISY (w formie klasycznej) TRWAJĄ DO 19 SIERPNIA WŁĄCZNIE! Zapraszamy od niedzieli 11 sierpnia br. do poniedziałku 19 sierpnia br. (w dniach powszednich w godz. 18:30 - 20:00, zaś w niedziele po każdej Mszy Świętej)

Gorąco prosimy o niezwlekanie z zapisami na pielgrzymkę do ostatniej chwili 🙂


Wszelkie pytania lub niejasności należy kierować na adres e-mail: grupa.biala.belchatow@gmail.com

Fanpejdż Grupy Białej KLIKNIJ TUTAJ