PONIEDZIAŁEK  –  7.06.2021r.    

7.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

7.00 – Za śp. Krzysztofa Więcek – od siostrzeńca Arkadiusza z rodziną

7.00 – Za śp. Mariana Gejzler  - od siostry Genowefy z rodziną

 

7.30 – Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Stanisława

7.30 – Za śp. Zenona Staryga – od Mieczysławy z rodziną

 

18.00 – Za śp. Jadwigę Brzezińską – od syna

18.00 – Za śp. Grzegorza Perka w 7 rocznicę śmierci

18.00 – Za śp. Andrzeja Krupskiego – od rodzin Wierzbickich i Galewskich

18.00 – Za śp. Cecylię Kasztenna – od uczestników pogrzebu

18.00 – Za śp. Stanisława Pońskiego – od Cecylii Masiarek z córkami i zięciami

 

WTOREK – 8.06.2021r.

7.00 – W intencji Zbigniewa

7.00 – Za śp. Czesława Kałużnego w 18 rocznicę śmierci

7.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

 

7.30 – Za śp. Bolesława Szurgot – od córki Katarzyny z rodziną

 

18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla wspólnoty „Wojownicy
  Maryi”

18.00 – Za śp. Helenę i Rudolfa Tomasiaków

18.00 – Za śp. Kazimierza Łaszczak – od chrześniaka z rodziną

18.00 – Za śp. Helenę Skrzypińską – od rodziny Balcerowskich

18.00 – Za śp. Bolesława Strugała w 7 rocznicę śmierci i Sławomira Motylskiego w 5 rocznicę
  śmierci

 

ŚRODA  –  9.06.2021r.

7.00 – W intencji Zbigniewa

7.00 – W intencji Tomasza, o uwolnienie z nałogu, uzdrowienie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i dary Ducha Św.

7.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

7.00 – Za śp. Teresę Gaborską w 1 rocznicę śmierci, Danutę Księżnik, zmarłych z rodziny Gaborskich

 

7.30 – Za śp. Jadwigę Westrych – od mieszkańców bl. 115

 

18.00 W intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

18.00 – Za śp. Andrzeja Krupskiego – od szwagierki Danuty z rodziną

18.00 – Za śp. Cecylię Kasztenna – od siostrzenicy Henryki z rodziną

18.00 – Za śp. Zofię Susmęd w 3 rocznicę śmierci, Adaminę, Feliksa Susmęd,
  Ludwika Stefańskiego

 

CZWARTEK  –  10.06.2021r.

7.00 – W intencji Zbigniewa

7.00 – W intencji Tomasza, o uwolnienie z nałogu, uzdrowienie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i dary Ducha Św.

7.00 – Za śp. Andrzeja Bartosik – od Anny i Stefana Błasiów z rodziną

 

7.30 – Za śp. Mariannę, Józefa Pawlik, Mariannę, Józefa Gołębiowskich

7.30 – Za śp. Andrzeja Kasprzaka

 

18.00 – Za śp. Zbigniewa Koczberskiego w 1 rocznicę śmierci – od siostry z rodziną

18.00 – Za śp. Ryszarda Janowskiego w 6 rocznicę śmierci, Mariannę, Jana Janowskich,
  Felicję, Stanisława, Sławomira Olasików

18.00 – Za śp. Jana Krawczyka – od siostry Danuty z rodziną

18.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

 

PIĄTEK  – 11.06.2021r.  NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

7.00 – Za śp. Marię i Władysława Górskich – od rodziny

7.00 – Za śp. Elżbietę Matyśkiewicz – od Haliny Stępień

7.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

 

9.00 – Za śp. Grzegorza Miszczyka w 4 rocznicę śmierci

9.00 – Za śp. Antoniego Malickiego i zmarłych z rodziny

 

18.00 – Msza św. wynagradzająca

18.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Antosia z okazji imienin

18.00 – Za śp. Stanisława Włodarczyka w 15 rocznicę śmierci oraz Pelagię i Franciszka Placek

18.00 – Za śp. Zofię, Antoniego i Mieczysława Stefańskich

18.00 – Za śp. Bogdana Tokarskiego

 

SOBOTA – 12.06.2021r.  NIEPOKALANEGO SERCA NMP 

7.00 – Za śp. Bożenę Trojanowską

7.00 – Za śp. Kazimierza Kopala – od wnuczki Marty z mężem i synkiem

7.00 – Za śp. Karolinę Włóka – od syna Pawła z rodziną

 

7.30 – O łaskę nawrócenia dla męża Jacka i opiekę Matki Bożej

7.30 – Za śp. Andrzeja Goździkowskiego

 

10.00 – Rocznica Pierwszej Komunii św. –  Szkoła Podstawowa nr 8

 

12.00 – Rocznica Pierwszej Komunii św. –  Szkoła Podstawowa nr 9

 

15.00 – Msza św. ślubna: Krzysztof Sowiński i Magdalena Łachman

 

18.00 – Za śp. Grażynę Stępień w 8 rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców Stępniów
  i Marczaków

18.00 – Za śp. Jana Krawczyka – od chrześnicy Iwony z mężem i dziećmi

18.00 – Za śp. Antoninę, Jana Mamrot, Zofię, Franciszka, Michała, Patryka Mamrot

18.00 – Za śp. Zenona Michalskiego – od Danuty Zochniak

 

11 NIEDZIELA ZWYKŁA  –  13.06.2021 r.

7.00 Za śp. Józefa Gurgula, jego rodziców oraz Władysława i Zofię Sykuła

 

8.30 – Za śp. Jana Kupisza w 9 rocznicę śmierci

 

10.00 – W intencji rodzin Domowego Kościoła, o wierność charyzmatowi

10.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 70 rocznicy urodzin Małgorzaty, z prośbą o zdrowie,
  Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. – od dzieci i wnuków

 

11.30 – Za śp. Teodozję, Stanisława, Aleksandra, Stanisława, Łucję Kolanek

11.30 – Za śp. Bożenę Trojanowską

 

13.00 – Za Parafian – chrzty

 

14.00 – W intencji osób uzależnionych i ich rodzin

 

18.00 – Za śp. Anielę, Stanisława, Aleksandrę, Jana, Władysława Osmulskich

 

19.30 – Za śp. Zenobię, Leszka Wagnerów i Witolda Wagnera